Współczesna technologia wykorzystywana w prostownicach robi ogromne wrażenie. Wykonane z wysokiej jakości materiałów płytki równomiernie rozprowadzające ciepło, generatory jonów ujemnych i dokładna kontrola temperatury to obowiązkowe elementy każdego rekomendowanego urządzenia do stylizacji włosów. Niektóre z proponowanych przez nas produktów oferują jeszcze więcej! Każdy model prostownicy z ceramicznymi płytkami doskonale stylizuje włosy bez ich nadmiernego łamania i niszczenia. Można również użyć jej w przeciwnym celu, czyli do tworzenia luźnych fal i loków. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tytanowych i ceramicznych prostownic do włosów.

Prostownice do włosów

BELLECO Prostownica tytanowa BELLECO Prostownica tytanowa
Producent: Belleco
Cena:

529,00 zł

szt.
zobacz więcej
Prostownica FOX CHILLOUT Prostownica FOX CHILLOUT
Producent: Fox
Cena:

249,00 zł

szt.
zobacz więcej
Prostownica FOX FUNKY Prostownica FOX FUNKY
Producent: Fox
Cena:

175,00 zł

szt.
zobacz więcej
Prostownica FOX JAZZ Prostownica FOX JAZZ
Producent: Fox
Cena:

199,00 zł

szt.
zobacz więcej
Prostownica FOX SALSA Prostownica FOX SALSA
Producent: Fox
Cena:

253,00 zł

szt.
zobacz więcej
Prostownica FOX SAMBA Prostownica FOX SAMBA
Producent: Fox
Cena:

369,00 zł

szt.
zobacz więcej

Zaawansowana technologia w prostownicy z powłoką ceramiczną

Producenci prostownic korzystają z różnego rodzaju materiałów do stworzenia płytek grzewczych, m.in. z ceramiki, tytanu, stali nierdzewnej, a nawet turmalinu, czyli cennego kamienia szlachetnego. Wykorzystanie ich ma na celu zapewnienie równomiernego rozprowadzania ciepła, a także jak najmniej inwazyjnego wpływu na włosy. Powierzchnia płytek z takich materiałów zmniejsza tarcie i zapobiega łamaniu. Nowoczesne rozwiązania w prostownicach - zwłaszcza tych ceramicznych z jonizacją do włosów - zmniejszają szkodliwy wpływ prostowania. Dodatkowo odżywiają komórki, a także efektywnie wygładzają dzięki wytwarzaniu jonów ujemnych zapobiegającym elektryzacji i puszeniu.

Nowoczesne ceramiczne prostownice do włosów

Przedstawiamy naszą szeroką ofertę prostownic z płytkami z powłoką ceramiczną lub tytanową. To zaawansowane technologicznie modele, które stworzono z myślą o jak najskuteczniejszej stylizacji włosów. Umożliwiają one efektywne prostowanie i lokowanie, a dodatkowe funkcje mają wspierać strukturę i odżywienie komórek. Zapraszamy do odkrycia niezwykłych nowości!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl